HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
tel
+48 (32) 32 000 35
ART-ELEKTRO Sp z o.o. to prężnie rozwijająca się hurtownia zarządzana przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej. Wiedza i umiejętności nabyte działając zarówno z ramienia producenta, dystrybutora i odbiorcy końcowego, pozwala nam na budowanie rynku dystrybucji czołowych producentów i importerów, zarówno w kraju jak i za granicą. Tworzymy również własną sieć sprzedaży poprzez oddziały, zatrudniając ludzi znających potrzeby lokalnego rynku.
 

Doświadczenie, wiedza, zaangażowanie i uczciwość kupiecka to cechy, które mamy i cenimy u partnerów. Pamiętamy również o naszych pracownikach, którzy rozwijają się razem z nami. Wsłuchanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy………..

 

default

Krzysztof Paczyński
prezes zarządu
tel. 507 178 410
krzysztof@artelektro.pl

default default default
Andrzej Kowalik

Tel. 503 321 530
 andrzej@artelektro.pl
Marcin Kowalik

tel. 504 409 120
 marcin@artelektro.pl
Mariusz Kędzior
dyrektor handlowy
tel. 605 944 847
mariusz@artelektro.pl

Oddział Bytom

default
 

default
 

Mariusz Kędzior
handlowiec
tel. 603 531 665
bytom@artelektro.pl
 

Zbigniew Tyka
handlowiec
tel. 609 926 016
adam.ksiazek@artelektro.pl
 

Oddział Milicz

default
 

default
 
Daniel Biernat
kierownik oddziału
tel. 607 073 577
daniel.biernat@artelektro.pl
Janusz Dołhacz
handlowiec
tel.  607 072 595
janusz.dolhacz@artelektro.pl

 

Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów bez zgody autora zabronione
realizacja: OdReklamy.pl