HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
tel
+48 (32) 32 000 35

Kable teleinformacyjne i sygnalizacyjne – O nas


Nasze przedsiębiorstwo stawia na stały rozwój. Nieustannie poszerzamy ofertę produktową, starając się zawsze dostarczać klientom elektronarzędzia, osprzęt instalacyjny oraz wszelkiego rodzaju urządzenia i akcesoria elektryczne reprezentujące najwyższy poziom. Dbamy również o rozwój naszych pracowników. Jesteśmy udziałowcem w grupie Grupy Elektro Omega S.A., co wpływa nie tylko na rozszerzenie naszej działalności w zakresie dystrybucji, ale przekłada się również na wymianę wiedzy pomiędzy nami i naszymi partnerami. Dzięki temu możemy zapewniać naszym pracownikom stałe podnoszenie kwalifikacji.

Otworzyliśmy sieć sklepów elektrycznych na terenie Śląska – w Miliczu, Bytomi oraz Lubieńcu. Klienci znajdą w nich szeroki wybór produktów elektrotechnicznych, obejmujący m.in. rozdzielnice elektryczne i liczniki energii , osprzęt siłowy i instalacyjny, żarówki LED, kable elektroenergetyczne, oprawy przemysłowe i ogrodowe, kable teleinformacyjne i sygnalizacyjne oraz wiele innych urządzeń i akcesoriów. Ponadto odwiedzając jeden z naszych punktów sprzedaży, otrzymają fachową pomoc naszych pracowników, którzy są na bieżąco ze wszystkimi nowoczesnymi rozwiązaniami.


default

Krzysztof Paczyński
prezes zarządu
tel. 507 178 410
krzysztof@artelektro.pl

default default default
Andrzej Kowalik

Tel. 503 321 530
 andrzej@artelektro.pl
Marcin Kowalik

tel. 504 409 120
 marcin@artelektro.pl
Mariusz Kędzior
dyrektor handlowy
tel. 605 944 847
mariusz@artelektro.pl

Oddział Bytom

default
 

default
 

Mariusz Grohs
kierownik oddziału
tel. 603 531 665
mariusz.grohs@artelektro.pl
 

Zbigniew Tyka
handlowiec
tel. 609 926 016
bytom@artelektro.pl
 

Oddział Milicz

default
 

default
 
Daniel Biernat
kierownik oddziału
tel. 607 073 577
daniel.biernat@artelektro.pl
Janusz Dołhacz
handlowiec
tel.  607 072 595
milicz@artelektro.pl

 

Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów bez zgody autora zabronione
realizacja: OdReklamy.pl