HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
tel
+48 (32) 32 000 35

ART-ELEKTRO SP. Z O.O.

ART-ELEKTRO Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem produktów z branży elektrotechnicznej oraz oświetleniowej. Należymy do polskiej grupy zakupowej Elerktro Omega S.A.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy w oddziale Bytom na stanowisko:

Kierownik oddziału

Miejsce pracy: Bytom
Region: śląskie
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys.(brutto)

Opis stanowiska

-obsługa klienta
-organizowanie dokumentacji
-utrzymywanie dobrych relacji z klientem
-współpracę z dostawcami
-dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania

-doświadczenie w branży na podobnym stanowisku
-umiejętność organizowania pracy
-komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność
-wysoka kultura osobista
-umiejętność pracy pod presją czasu
-doświadczenie w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej

Oferujemy

-stabilną pracę
-umowę o pracę
-szkolenia
-atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus premie
-niezbędne narzędzia (telefon , laptop, samochód po okresie próbnym)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ART-ELEKTRO SP. Z O.O  z siedzibą w Lublińcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

*Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów bez zgody autora zabronione
realizacja: OdReklamy.pl