HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
tel
+48 507 178 410

Hurtowania elektryczna


Nasza hurtowania elektryczna jest prężnie działającym przedsiębiorstwem. Rozwijamy umiejętności naszych pracowników poprzez serie szkoleń i kursów, tak aby mogli zapewniać klientom jeszcze wyższy poziom obsługi. Razem z innymi podmiotami skupionymi w Grupy Elektro Omega S.A. organizujemy spotkania i wystawy, a także bierzemy udział w międzynarodowych targach. Informacje o życiu naszej firmy mogą Państwo śledzić w zakładce aktualności. Będziemy w niej również zamieszać wpisy dotyczące nowych akcesoriów elektrycznych i elektronarzędzi wprowadzanych do oferty, jak również na temat aktualnych promocji na produkty z naszego asortymentu.

OMEGA CITY WEEK Mediolan 2016
OMEGA CITY WEEK Mediolan 2016
23.05.2016

Konkurs OMEGA CITY WEEK Mediolan 2016 już rozstrzygnięty.

Do Włoch polecieli właściciele i pracownicy 21 hurtowni oraz osoby reprezentujące naszych Partnerów tj. TRYTYT, GTV, ETI POLAM, Wojnarowscy, SEZ, CHINT, KARLIK. Bardzo dziękujemy organizatorom jak i osobom, które wzięły udział w konkursie.

Osoby biorące udział w wycieczce miały okazję zwiedzić :Verone, Muzeum  Stadionu San Siro, Muzeum Oliwy, winnicę oraz popłynąć w rejs statkiem po Jeziorze Garda.
Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów bez zgody autora zabronione
realizacja: OdReklamy.pl