HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
tel
+48 507 178 410

Hurtowania elektryczna


Nasza hurtowania elektryczna jest prężnie działającym przedsiębiorstwem. Rozwijamy umiejętności naszych pracowników poprzez serie szkoleń i kursów, tak aby mogli zapewniać klientom jeszcze wyższy poziom obsługi. Razem z innymi podmiotami skupionymi w Grupy Elektro Omega S.A. organizujemy spotkania i wystawy, a także bierzemy udział w międzynarodowych targach. Informacje o życiu naszej firmy mogą Państwo śledzić w zakładce aktualności. Będziemy w niej również zamieszać wpisy dotyczące nowych akcesoriów elektrycznych i elektronarzędzi wprowadzanych do oferty, jak również na temat aktualnych promocji na produkty z naszego asortymentu.

Gazetka Promocyjna "Maj 2017"
Gazetka Promocyjna "Maj 2017"
06.05.2017
Od 2 maja 2017 w naszych hurtowniach obowiązuje gazetka z OFERTAMI PROMOCYJNYMI. Promocje cenowe obowiązują do 30 czerwca 2017 lub do wyczerpania zapasów.
W kolejnej już gazetce prezentujemy takich producentów jak: GTV, ACAR, OSPEL, GRAPHITE, BEMKO, DOSPEL, AN-KOM, GREENLUX (...)
Wersję papierową można odebrać u nas w oddziałach: o/Bytom, o/Milicz, zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną na wybrany asortyment i odwiedzenie nas w hurtowni.
    


     

   

kompletna gazetka w module "Do pobrania"


Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów bez zgody autora zabronione
realizacja: OdReklamy.pl