HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
tel
+48 507 178 410

Hurtowania elektryczna


Nasza hurtowania elektryczna jest prężnie działającym przedsiębiorstwem. Rozwijamy umiejętności naszych pracowników poprzez serie szkoleń i kursów, tak aby mogli zapewniać klientom jeszcze wyższy poziom obsługi. Razem z innymi podmiotami skupionymi w Grupy Elektro Omega S.A. organizujemy spotkania i wystawy, a także bierzemy udział w międzynarodowych targach. Informacje o życiu naszej firmy mogą Państwo śledzić w zakładce aktualności. Będziemy w niej również zamieszać wpisy dotyczące nowych akcesoriów elektrycznych i elektronarzędzi wprowadzanych do oferty, jak również na temat aktualnych promocji na produkty z naszego asortymentu.

8-9.12.2016 Polichno - Spotkanie Grupy ELEKTRO OMEGA S.A.
8-9.12.2016 Polichno - Spotkanie Grupy ELEKTRO OMEGA S.A.
09.12.2016
W dniach 8-9 grudnia 2016 roku w Polichnie odbyło się spotkanie członków Grupy Elektro Omega S.A. Intensywne dwa dni poświęciliśmy na poszerzanie horyzontów, określenie celów Grupy i strategii działania na 2017 roku, spotkania biznesowe oraz zabawę.

Kadra zarządzająca wzięła udział w szkoleniu z zakresu zarządzania, które miało na celu inspirację do samorozwoju.

Stałym punktem programu były cieszące się dużym zainteresowaniem MINI TARGI, podczas których mogliśmy gościć: BAKS, DOSPEL, EFEN, FOR LIGHT, INTELIGHT, KONTAKT SIMON, LEDVANCE, NOWODVORSCY, PAWBOL, SKOFF, WIHA, WOJNAROWSCY.

Uroczystą kolację uświetniła degustacja whisky oraz prezenty świąteczne.

Wszystkim dostawcom i właścicielom dziękujemy za życzliwą atmosferę i wspólną realizację przedsięwzięcia.  


konferencja    konferencja

konferencja    konferencja


 

Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów bez zgody autora zabronione
realizacja: OdReklamy.pl