HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
tel
+48 507 178 410

Hurtowania elektryczna


Nasza hurtowania elektryczna jest prężnie działającym przedsiębiorstwem. Rozwijamy umiejętności naszych pracowników poprzez serie szkoleń i kursów, tak aby mogli zapewniać klientom jeszcze wyższy poziom obsługi. Razem z innymi podmiotami skupionymi w Grupy Elektro Omega S.A. organizujemy spotkania i wystawy, a także bierzemy udział w międzynarodowych targach. Informacje o życiu naszej firmy mogą Państwo śledzić w zakładce aktualności. Będziemy w niej również zamieszać wpisy dotyczące nowych akcesoriów elektrycznych i elektronarzędzi wprowadzanych do oferty, jak również na temat aktualnych promocji na produkty z naszego asortymentu.

7-8.12.2017 Polichno Spotkanie Grupy ELEKTRO OMEGA
7-8.12.2017 Polichno Spotkanie Grupy ELEKTRO OMEGA
07.12.2017
Tradycyjnie w grudniu mieliśmy przyjemność zorganizować spotkanie właścicieli hurtowni Grupy w Polichnie w hotelu Złoty Młyn. Pierwsza część poświęcona została szkoleniu z zakresu GIODO i RODO. Kolejna część spotkania dotyczyła działalności Grupy, podsumowanie trzeciego kwartału oraz planów na rok 2018.
 
Właściciele hurtowni mieli również możliwość spotkania przedstawicieli ważnych dla Grupy dostawców, takich jak CORPIG ,ELEKTRO-PLAST OPATÓWEK, ETI POLAM , F-ELEKTRO, HELIOS, INTELIGHT, LEDVANCE, PAWBOL, PLAST-ROL, POWSTANIEC KARPICKO, PRO-TEC, TRACON, WIHA, ZAMEL na przygotowanych Mini Targach.

Wieczorna integracja przy kolacji jak co roku pozwoliła na zacieśnianie relacji hurtowni grupowych z dostawcami.

 

 

 

Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów bez zgody autora zabronione
realizacja: OdReklamy.pl