HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
tel
+48 507 178 410

Hurtowania elektryczna


Nasza hurtowania elektryczna jest prężnie działającym przedsiębiorstwem. Rozwijamy umiejętności naszych pracowników poprzez serie szkoleń i kursów, tak aby mogli zapewniać klientom jeszcze wyższy poziom obsługi. Razem z innymi podmiotami skupionymi w Grupy Elektro Omega S.A. organizujemy spotkania i wystawy, a także bierzemy udział w międzynarodowych targach. Informacje o życiu naszej firmy mogą Państwo śledzić w zakładce aktualności. Będziemy w niej również zamieszać wpisy dotyczące nowych akcesoriów elektrycznych i elektronarzędzi wprowadzanych do oferty, jak również na temat aktualnych promocji na produkty z naszego asortymentu.

24-25.09.2016 Szkolenie handlowców - Ogrodzieniec
24-25.09.2016 Szkolenie handlowców - Ogrodzieniec
24.09.2016
W Ogrodzieńcu odbyło się szkolenie dla handlowców hurtowni zrzeszonych w Grupie Elektro Omega. Z samego rana Jan Paweł Tomaszewski odkrywał wśród uczestników ukryte potencjały, nową energię i motywację do realizacji założonych celów.

W dalszej części handlowcy mogli zapoznać się z produktami firmy: ACAR, EKO RAY (GREEN LIGHT), ELGOTECH, ENERGIZER, ETI, OSPEL, TRYTYT, VENTS.

Mimo niepogody popołudnie spędziliśmy z firmą No Limits Events, która przygotowała dla nas atrakcje: wspinaczki skałkowe, techniki linowe, zjazd tyrolką. Integracja zakończyła się staropolską biesiadą w hotelu Pod Figurą.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w spotkaniu.

szkolenie     szkolenie

szkolenie     szkolenie


Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów bez zgody autora zabronione
realizacja: OdReklamy.pl