HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
tel
+48 507 178 410

Hurtowania elektryczna


Nasza hurtowania elektryczna jest prężnie działającym przedsiębiorstwem. Rozwijamy umiejętności naszych pracowników poprzez serie szkoleń i kursów, tak aby mogli zapewniać klientom jeszcze wyższy poziom obsługi. Razem z innymi podmiotami skupionymi w Grupy Elektro Omega S.A. organizujemy spotkania i wystawy, a także bierzemy udział w międzynarodowych targach. Informacje o życiu naszej firmy mogą Państwo śledzić w zakładce aktualności. Będziemy w niej również zamieszać wpisy dotyczące nowych akcesoriów elektrycznych i elektronarzędzi wprowadzanych do oferty, jak również na temat aktualnych promocji na produkty z naszego asortymentu.

19-20.05.2016 Stryków - Spotkanie Grupy Elektro Omega
19-20.05.2016 Stryków - Spotkanie Grupy Elektro Omega
24.05.2016

19-20.05.2016 w Strykowie odbyło się kolejne spotkanie Grupy Elektro Omega w 2016 roku. Na spotkanie oprócz właścicieli hurtowni zostali zaproszeni również dostawcy KARLIK, ELPAR, ELKO-BIS, SPOTLINE, AEP, WAGO, F&F, Q-SYSTEMS, BREVE, LED-POL, AWEX, którym dziękujemy za możliwość spotkania oraz za przygotowanie stoisk wystawowych.
Właściciele hurtowni oprócz możliwości spotkania z dostawcami odbyli również szkolenie, którego tematem była: „Efektywna Polityka Zakupowa w Przedsiębiorstwie” szkolenie prowadził Pan Ryszard Petrykowski.

W drugim dniu odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki Elektro Omega S.A. na którym przyjęto na akcjonariuszy kolejne hurtownie oraz zwiększono kapitał spółki do 577.500 zł.

Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów bez zgody autora zabronione
realizacja: OdReklamy.pl