HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
tel
+48 507 178 410

Hurtowania elektryczna


Nasza hurtowania elektryczna jest prężnie działającym przedsiębiorstwem. Rozwijamy umiejętności naszych pracowników poprzez serie szkoleń i kursów, tak aby mogli zapewniać klientom jeszcze wyższy poziom obsługi. Razem z innymi podmiotami skupionymi w Grupy Elektro Omega S.A. organizujemy spotkania i wystawy, a także bierzemy udział w międzynarodowych targach. Informacje o życiu naszej firmy mogą Państwo śledzić w zakładce aktualności. Będziemy w niej również zamieszać wpisy dotyczące nowych akcesoriów elektrycznych i elektronarzędzi wprowadzanych do oferty, jak również na temat aktualnych promocji na produkty z naszego asortymentu.

12.09.2016 Szczyrk - Spotkanie Grupy ELEKTRO OMEGA S.A.
12.09.2016 Szczyrk - Spotkanie Grupy ELEKTRO OMEGA S.A.
12.09.2016
W Szczyrku, 12 września 2016 odbyło się coroczne spotkanie właścicieli hurtowni Grupy Elektro Omega S.A. Zgromadzenie miało na celu podsumowanie pierwszego półrocza i opracowanie zakresu działań na 2017 rok. W trakcie spotkania zaprezentowała się również firma windykacyjna świadcząca usługi na rzecz naszych członków.

Podczas mini targów mieliśmy zaszczyt gościć firmy: ABEX, AN-KOM, BRITOP LIGHTING, ELMONTER OŚWIETLENIE, F-ELEKTRO, GP BATTERY, GTV POLAND, IDEUS, INS-EL, MIDAN, ORNO-POLSKA, TRACON POLSKA,  TRYTYT, WKRĘT-MET.

W ramach integracji członkowie grupy zwiedzili skocznie im. Adama Małysza w Wiśle oraz Haty Kowuloka w Koniakowie. Podczas wieczornej biesiady w Karczmie w Koniakowie towarzyszyła zabawie kapela góralska.

Dziękujemy wszystkim członkom i dostawcą biorącym udział w spotkaniu.

konferencja    konferencja

konferencja    konferencja
 

Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów bez zgody autora zabronione
realizacja: OdReklamy.pl