HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
tel
+48 507 178 410

Hurtowania elektryczna


Nasza hurtowania elektryczna jest prężnie działającym przedsiębiorstwem. Rozwijamy umiejętności naszych pracowników poprzez serie szkoleń i kursów, tak aby mogli zapewniać klientom jeszcze wyższy poziom obsługi. Razem z innymi podmiotami skupionymi w Grupy Elektro Omega S.A. organizujemy spotkania i wystawy, a także bierzemy udział w międzynarodowych targach. Informacje o życiu naszej firmy mogą Państwo śledzić w zakładce aktualności. Będziemy w niej również zamieszać wpisy dotyczące nowych akcesoriów elektrycznych i elektronarzędzi wprowadzanych do oferty, jak również na temat aktualnych promocji na produkty z naszego asortymentu.

01-02.04.2016 Spotkanie Grupy Elektro Omega w Karpaczu
01-02.04.2016 Spotkanie Grupy Elektro Omega w Karpaczu
11.04.2016

Kolejne spotkanie Grupy Elektro Omega odbyło się w Karpaczu, gdzie ugościł Nas Hotel Nowa Ski . Spotkanie było bardzo owocne i bogate w nowe doświadczenia. Pierwsza część spotkania była poświęcona analizie wyników za rok 2015 oraz na omówieniu zrealizowanych projektów i określeniu planów i strategii na rok 2016. Członkowie Grupy wzięli również udział w warsztatach z budowania zespołu.

W drugiej części spotkania zostały zorganizowane mini targi Omega Tab 2016,w których udział wzięli: OSPEL, TT PLAST, VER-TOM, POWSTANIEC KARPICKO, SIMET, SPAMEL, ELEKTRO-PLAST OPATÓWEK, TOPEX. BEMKO, EURA-TECH, VIPLAST, PRO-TEC, LED LABS, TM TECHNOLOGIE . Konwencja bezpośredniej ekspozycji produktów i rozmów naszych dostawców z właścicielami hurtowni pozwoliła na zapoznanie się z produktami, potrzebami, uwagami, co, do jakości i warunków rynkowych.

Dziękujemy za udział w spotkaniu.

Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów bez zgody autora zabronione
realizacja: OdReklamy.pl